Кільбурт

Дмитро Маркович

Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю № 801 від 20.09.2011р.

«Я не хочу, щоб юрист говорив мені, що я не можу робити. Я наймаю
його для того, щоб він сказав мені, як зробити те, що мені потрібно».

Дж. П. Морган

Абонентське юридичне обслуговування


Абонентське юридичне обслуговування, яке надається приватним адвокатом Кільбуртом Дмитром Марковичем є комплексним юридичним супроводом господарської діяльності підприємств з правових питань. В процесі підприємницької діяльності, абонентське юридичне обслуговування дозволяє суб’єктам господарювання знизити економічні та юридичні ризики та розв'язати вже існуючі проблеми.

Абонентське обслуговування вигідне підприємствам (підприємцям), в штаті яких відсутні юристи або є необхідність в передачі іншим юристам ведення окремих справ (Outsourcing).

Сьогодні абонентське юридичне обслуговування стає невід'ємною частиною розвитку особистого бізнесу для компаній які тільки розвиваються, оскільки для утримання юридичного відділу необхідно витрачати великі гроші, а при здійсненні господарської діяльності необхідно юридичне супроводження.

Тобто кожен крок у Вашій господарський діяльності передбачає вступ у правовідносини з іншими господарюючими суб’єктами і не може обійтися без надійного і вірного провідника. Тому адвокат Кільбурт Дмитро Маркович пропонує комплексне абонентське обслуговування яке включає в себе юридичні консультації, представництво інтересів в судах та державних органах, переговори з контрагентами, правова експертиза документів (договорів) та багато іншого.

Новини

- Захист персональних даних в Україні

Адвокат Кільбурт Дмитро Маркович надає послугу підприємствам та організаціям абонентське юридичне обслуговування. юридичне обслуговування допоможе Вам у вирішені юридичних питань.