Кільбурт

Дмитро Маркович

Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю № 801 від 20.09.2011р.

«Я не хочу, щоб юрист говорив мені, що я не можу робити. Я наймаю
його для того, щоб він сказав мені, як зробити те, що мені потрібно».

Дж. П. Морган

Допомога при ДТП


Першою і найпоширенішою помилкою автолюбителів, коли вони зіткнулися з неприємностями на дорозі, є бажання захистити себе самостійно. Водії, які потрапили у ДТП, не рідко, викладають обставини події з негативною для себе сторони, що в подальшому тягне за собою відповідальність, як адміністративну так і кримінальну, власні матеріальні витрати і відшкодування шкоди третій стороні.

Хочеться звернути увагу на те, що рано чи пізно, учасники дорожнього руху або власники транспортних засобів змушені звертатись за юридичною допомогою до адвоката. Адвокат по ДТП допоможе Вам при вирішенні питання стосовно дій які необхідно зробити для отримання страхової виплати, стягнення відшкодування шкоди з винної сторони (матеріальної та моральної), захистити Ваші законні інтереси. Тобто, вчасно надана юридична допомога при ДТП, правильна поведінка і документування події це правильний шлях до успіху при вирішені вищезазначених питань. Адвокат по ДТП надає постійну юридичну підтримку водія на дорозі, тим самим дає Вам можливість перекласти більшу частину автопроблем на його плечі.

Новини

- Захист персональних даних в Україні

Якщо у Вас неприємність на дорозі вам допоможе адвокат дтп це завжди неприємність у вирішені якої адвокат по дтп зробить все від нього залежне щоб його допомога при дтп була вчасна та якісна.