Кільбурт

Дмитро Маркович

Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю № 801 від 20.09.2011р.

«Я не хочу, щоб юрист говорив мені, що я не можу робити. Я наймаю
його для того, щоб він сказав мені, як зробити те, що мені потрібно».

Дж. П. Морган

Представництво в державних органах


Про бюрократичну систему та свавілля державних органів ходять легенди.
Бажаєте зробити дане спілкування більш ефективним та зберегти ваше здоров'я та нерви? Cкористайтесь послугами адвоката.

Якщо Вам знадобилась представництво в державних органах то адвокат Кільбурт Дмитро Маркович на підставі довіреності зможе представляти Ваші інтереси в державних структурах (крім випадків передбачених кримінальним законодавством).

В багатьох випадках лише присутність адвоката змушує державного службовця істотно змінитися, і він «готовий» відповісти на Ваші запитання, представити необхідні документи, тобто належним чином виконувати свої посадові обов’язки. Ефективний результат дають також подані скарги на дії (бездіяльність) посадової особи у вищестоящі інстанції або органи прокуратури, про порушення та обмеження Ваших законних прав та інтересів.

Також послуги адвоката з представництва Ваших інтересів може здійснюватися в організаціях усіх форм власності. Адвокат зможе побудувати розмову виключно на нормах закону, а також зафіксує належним чином незаконні дії чиновника, чим сприяє досягненню позитивного результату для Клієнта.

Новини

- Захист персональних даних в Україні

представництво в державних органах це одна із послуг адвоката Кільбурта Дмитра Марковича. представництво в державних органах ваших інтересів адвокатом Кільбуртом Дмитром Марковичем необхідне для економі Вашого часу.