Кільбурт

Дмитро Маркович

Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю № 801 від 20.09.2011р.

«Я не хочу, щоб юрист говорив мені, що я не можу робити. Я наймаю
його для того, щоб він сказав мені, як зробити те, що мені потрібно».

Дж. П. Морган

Реєстрація підприємств


Державна реєстрація підприємств в спеціально уповноважених органах необхідна умова для підприємницької діяльності, і не тільки в тому випадку, якщо підприємство знаходиться в місті Київ, але також і в будь-якому іншому. З кожним днем урядом все більше дій робиться для більш спрощеного процесу як реєстрація юр. осіб, але ці спроби залишаються марними. Навіть «система єдиного вікна» мало чим допомогла в даному питанні.

А в Києві реєстрація фірм, реєстрація ТОВ, реєстрація ПП, реєстрація СПД - все, що входить в словосполучення «реєстрація юридичних осіб» - має ще й свої складності адже Київ є прекрасним ринком збуту продукції і послуг.

Реєстрація фірм Києва, реєстрація ТОВ області за допомогою «третьої сторони» - послуга, яка буде затребувана ще багато років саме завдяки труднощам процесу. Самостійна реєстрація підприємств - людині без юридичної освіти складно впоратися з цим самостійно. Швидко й ефективно провести реєстрацію ТОВ можна лише маючи необхідний досвід. Взявшись за виконання цього завдання треба бути самостійно готовим до того, що багато часу доведеться витратити практично даремно - унаслідок недосконалості всієї системи. Звернувшись до фахівців, Ви не тільки заощадите час, але й забезпечите собі потрібний результат. Якщо Ви прийняли рішення зайнятися підприємницькою діяльністю і відкрити свою фірму, то Ви не помилилися скориставшись послугою адвоката реєстрація підприємств. Від вас потрібно всього лише визначитися. Якою діяльністю Ви плануєте займатися і вигадати назву для свого майбутнього підприємства, а все інше довірте нам.

Новини

- Захист персональних даних в Україні

Адвокат Кільбурт Дмитро Маркович надає послуги з реєстрація ТОВ, реєстрація ПП, реєстрація СПД. Особи які звернуться за послугою реєстрації підприємств, мають змогу отримати знижку 20 % на абонентське обслуговування.