Кільбурт

Дмитро Маркович

Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю № 801 від 20.09.2011р.

«Я не хочу, щоб юрист говорив мені, що я не можу робити. Я наймаю
його для того, щоб він сказав мені, як зробити те, що мені потрібно».

Дж. П. Морган

Юридичні консультації


Юридичні консультації потрібні для точного розуміння ситуації, в якій знаходиться клієнт. Без юридичної послуги консультації неможливо якісно визначити найбільш ефективні напрямки захисту інтересів клієнта.
Юридичні консультації є обґрунтованою послугою для економії коштів клієнта, де цим самим Ви отримуєте досвід адвоката у вирішенні ситуації для прийняття правильних рішень.

Переваги юридичного консультування в нашій компанії:

- Прийнятна вартість. Перші звернення клієнтів за послугою передбачають безкоштовні юридичні консультації;
- Висока практичність рекомендацій. При вивченні ситуації та надання юридичних послуг "консультація юриста", вивчення всіх аспектів питання, специфіку процесів, застосування значного практичного досвіду адвоката, що дозволяє клієнтові надалі успішно реалізувати отримані рекомендації на практиці;
- Професійність консультації. Адвокат, із значним досвідом праці у галузях права;
- Відповідальність за результат. Успішне втілення у практичній роботі будь-яких зі своїх рекомендацій.

Для суб’єктів господарювання адвокат успішно надає юридичні консультації у Києві та по території України з питань захисту та організації Вашого бізнесу. До основного переліку консультаційних послуг, які надаються адвокатом Кільбуртом Дмитром Марковичем належать консультації зпитань виплат страхового відшкодування, договірних правовідносин, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, представленні інтересів під час та до проведення перевірок державними контролюючими органами та наглядовими органами.

Новини

- Захист персональних даних в Україні

Адвокатом Кільбуртом Дмитром Марковичем надається юридична консультація. Також надаються безкоштовні юридичні консультації, юридичним та фізичним особам. юридична консультація допомагає зрозуміти Ваше позицію у справі.